Domy Parterowe - Strona Główna (Home)
Domy parterowe
Drzwi otwarte
Realizacje
Kontakt
+48 502 145 726

o nas

czym się zajmujemy?

Budujemy domy parterowe
z keramzytu

Wywodzimy się z budownictwa tradycyjnego. Od ponad 15 lat zajmujemy się budową nowoczesnych i ekonomicznych domów. Dbając, aby każda realizacja budowy domu była dla Państwa dobrą inwestycją.

Od 2012 roku budujemy domy w technologii ciepłych ceramicznych ścian z keramzytu. Dzięki temu, dom stawiamy już w 2 miesiące na działce klienta, uwzględniając najwyższą jakość i funkcjonalność każdej inwestycji.

Keramzyt to wyjątkowy materiał, który jest:
- termoizolacyjny,
- ognioodporny,
- odporny na gryzonie,
- nie chłonie wody,
- nie ulega procesom gnilnym,
- ma świetne właściwości akustyczne.

I przede wszystkim jest to najcieplejszy materiał budowlany.  

Budujemy domy parterowe z keramzytu z dachem wielospadowym lub dwuspadowym. W każdym domu przewidzieliśmy duży salon z dużymi oknami, tworząc wyjątkowe miejsce dla Twojej rodziny. Poczuj się komfortowo i wybierz odpowiedni metraż do swoich potrzeb. Budujemy domy parterowe od 82 m2 do 166 m2. Jeśli masz indywidualne potrzeby - napisz. Przejrzyj też projekty domów parterowych z keramzytu w PDF w stanie deweloperskim lub niepełnym deweloperskim.

Każdy z naszych domów jest miejscem relaksu i wypoczynku. Dodatkowo możesz go uzbroić w inteligentne rozwiązania, które dadzą Ci większy komfort i bezpieczeństwo.

Zapraszamy Państwa na Drzwi Otwarte na Budowie żebyście mogli poznać nas bliżej, zobaczyć jak wyglądają ściany z keramzytu oraz jak wygląda proces budowy takiego domu. Tymczasem, sekcja FAQ - najczęściej zadawane pytania na temat domów keramzytowych, zawiera zbiór informacji, które warto przejrzeć przed budową.