Domy Parterowe - Strona Główna (Home)
Domy parterowe
Drzwi otwarte
Realizacje
Kontakt
+48 502 145 726
Home > Realizacje

Realizacje

dom parterowy z keramzytu wybudowany w 2 miesiące dom parterowy z keramzytu biały z dachem kopertoweym dom z keramzytu z wiatą garażową krytą dachówką, wymiary wiaty 6,5 metrów na 4 metry dom parterowy na działce z dachem trójspadowym dom z wiatą garażową krytą dachówką, wiata o wymiarach 6,5m x 4m oświetlony dom parterowy mp1 dom parterowy z keramzytu MP1 dom parterowy z tarasem, z garażem dwustanowiskowym ocieplany z dachem trójspadowym, o wymiarach wewnętrznych 6,6 m x 5,8 m dom parterowy z garażem dwu-stanowiskowym po lewej stronie, o ścianach ceramicznych keramzytowych, brama garażowa segmentowa elektryczna dom parterowy z keramzytu elewacja biała i drewniana , widok z ogrodu dom parterowy z keramzytu biała elewacja widok w słońcu przykład domu parterowego z salonem z kuchnią, 3 sypialniami, łazienką i spiżarnią dom parterowy z keramzytu z pergolą od strony ogrodu, nowoczesny dom z prefabrykatów dom parterowy bez garażu z dachem jednospadowym, z orynnowaniem i podbitką dom z garażem jednostanowiskowym ocieplany o ścianach ceramicznych z keramzytu, wymiary wewnętrzne 6,6m x 3,56m dom parterowy z prefabrykatów keramzytowych z podcieniem. Biała elewacja z imitacją drewna, budynek od frontu dom z keramzytu z dobudowanym garażem dom parterowy, miniaturka, garaż jedno-stanowiskowy ocieplany z dachem trójspadowym dom z keramzytu od frontu z garażem elewacją i roletami zewnętrznymi dom z garażem jednostanowiskowym, z bramą elektryczną dom parterowy o powierzchni użytkowej 110 m2 dom parterowy bez garażu z oknem dachowym. granatowa dachówka i biała elewacja biały dom parterowy z keramzytu z dachem kopertowym, dom w śniegu dom parterowy z keramzytu z białą podbitką, podcieniem nad wejściem i oknami budowa domu z keramzytu w lesie nowoczesny dom parterowy realizacja projektu domu parterowego MP1 z garażem jednostanowiskowym, stan deweloperski realizacja projektu domu MP1 z oknami połaciowymi elewacją i garażem dwustanowiskowym, duży dom z keramzytu elewacja boczna projektu MP1 widoczny komin i biało-drewniana elewacja, zdjęcie wykonane zimą zdjęcie z realizacji projektu MP1 dom z keramzytu w lesie, dom w kolorze białym, dachówka granatowa dom stawiany w technologii keramzytobeton dom parterowy z garażem w piwnicy, ocieplany dom parterowy z prefabrykatów keramzytowych, widoczny dach kopertowy i drewniana elewacja dom, garaż dwustanowiskowy po prawej stronie, wymiary 6,6 metrów na 5,8 metrów, brama garażowa segmentowa elektryczna Dom parterowy MP1 ok. 110 m2 Dom parterowy z 3-4 sypialniami i garażem dom parterowy z keramzytu w cenie 279 tys PLN, z orynnowaniem i podbitką
trzy domy parterowe z keramzytu wybudowane według projektu MP1 widok od frontu dom parterowy z keramzytu w trakcie budowy zdjęcie wykonane z ogrodu dom parterowy z keramzytu projekt MP1 jako bliźniak biało czerwona elewacja widok z ogrodu na dom parterowy MP1  z keramzytu w zabudowie bliźniaczej piękna realizacja projektu domu z keramzytu MP1 z garażem jednostanowiskowym dom z keramzytu projekt MP1 z  garażem jednostanowiskowym i dużymi oknami dom z garażem jednostanowiskowym w 2 miesiące, keramzyt
domy parterowe z keramzytu z garażem, projekt MP3G trzy takie same domy obok siebie realizacja domu parterowego z keramzytu od strony ogrodu dom w dwa miesiące dom z keramzytu od frontu, dom wybudowany w dwa miesiące przed budynkiem piękny ogród i pies dom parterowy z keramzytu wybudowany w 2 miesiące. dom z garażem jednostanowiskowym dom parterowy MP1 dom z keramzytu nowoczesna technologia budowy dom z keramzytu w zabudowie bliźniaczej, dom wielorodzinny dom wielopokoleniowy ogród i gotowa realizacja projektu domu z keramzytu w zabudowie bliźniaczej
dom parterowy z keramzytu wybudowany w 2 miesiące dom parterowy z keramzytu biały z dachem kopertowym dom parterowy z keramzytu biały z dachem kopertowym dom parterowy z keramzytu biały z dachem kopertowym
dom parterowy z keramzytu wybudowany w 2 miesiące dom parterowy z keramzytu biały z dachem kopertowym dom parterowy z keramzytu biały z dachem kopertowym dom parterowy z keramzytu biały z dachem kopertowym
dom z garażem jednostanowiskowym w 2 miesiące, keramzyt

Zainspirowały Cię realizacje?

Teraz sprawdź specyfikację techniczną, porównaj ceny,
wybierz się na wirtualny spacer po domu i wiele więcej:

Więcej

Realizacje domów jednorodzinnych - zdjęcia

Powyżej znajdziesz realizacje budowy domów parterowych z keramzytu. Zdjęcia przedstawiają różne warianty tych samych projektów, na które zdecydowali się już nasi klienci. Dokładnie takie zbudujemy na Twojej działce - nawet w 2 miesiące. Kliknij na dom, aby zobaczyć postępy w jego tworzeniu, lub zobaczyć go z innej perspektywy bądź w innym świetle. Możesz też napisać do nas w razie konkretnych pytań.

Przed decyzją dotyczącą budowy domu warto przekonać się, jaki projekt będzie dla nas najlepszy. Na jakie czynniki warto zwrócić uwagę przy oglądaniu realizacji gotowych już domów? Przede wszystkim przestrzeń i możliwości adaptacyjne projektu. Gotowe projekty domów z keramzytu zaprojektowane są z konkretnym układem pomieszczeń, który możemy zmienić według własnych potrzeb. Dzięki zdjęciom z realizacji domów jednorodzinnych dowiesz się jak inni inwestorzy zdecydowali sią zaadaptować wybrane przez siebie projekty. Może zainspirujesz się jakimś pomysłem?

Warto korzystać z rozwiązań innych jeśli wiemy, że mogą przydać się nam w codziennym życiu. Nasi klienci dokonywali już wielu zmian: wyburzanie ścian oraz dzielenie pomieszczeń, dobudowanie garażu dwustanowiskowego a nawet zmiana wymiarów stolarki okiennej. Wiele zdjęć z realizacji ukazuje front domu oraz elewację - możesz więc zainspirować się doborem kolorystycznym zarówno elewacji, jak i dachówek czy ram okiennych.

Pamiętaj, że nie zawsze nasza wymarzona antracytowa dachówka, będzie pasowała do koloru elewacji wybranego przez partnera lub partnerkę. Zapraszamy do oglądania zdjęć z budowy istniejących już domów! Na pewno pomoże to w wyborze odpowiedniej kolorystyki wymarzonego domu. Przy projekcie każdego domu znajduje się przycisk, który umożliwia odbycie wirtualnego spaceru 3D! Jest to niesamowita okazja do porównania kilku wnętrz i wyboru tego jedynego projektu.Projekty domów i ich realizacje  

Galeria realizacji domów parterowych to nie koniec. Możesz też zobaczyć i porównać odpowiadające im projekty domów jednorodzinnych, które to zawierają dokładne specyfikacje techniczne. Jeśli zainteresowały Cię projekty małych domów, zainteresuje Cię sekcja Dom Parterowy z Keramzytu 110m2. Jeśli jednak interesują Cię projekty małych domów parterowych z garażem, ponieważ przejrzałeś powyżej zdjęcia z realizacji ich budowy, przejdź na Projekt domu parterowego 120m2 z garażem.

Być może interesują Cię najciekawsze realizacje domów? Wtedy powinieneś zajrzeć na podstronę bardzo charakterystycznego domu MP3G ~165 m2, którego wyróżnia szczególna przestronność jak na szybką, dwumiesięczną realizację. To zdecydowanie niespotykane, ponieważ budowa takiego dużego domu tak szybko to nie lada wyzwanie.

Piękne i niedrogie realizacje domów to temat, który interesuje wielu z naszych klientów, którzy szukają wymarzonego domu, a jednocześnie nie chcą wydawać fortuny. Wtedy polecamy Tani dom parterowy z 3 sypialniami (82m2), który możesz mieć na swojej działce już za 2 miesiące w cenie 249000 PLN (w stanie niepełnym deweloperskim). Dowiedz się na co składa się stan deweloperski lub niepełny na poszczególnych stronach tych domów.

Wszystkie te zrealizowane projekty są przedstawione z kosztorysem, który zobaczysz po przejściu do odpowiedniego projektu. Jeśli nie chcesz przeskakiwać po wielu podstronach, porównasz wszystkie na Domy Parterowe z Keramzytu - projekty. Tam będziesz miał też możliwość obejrzenia rzutów, i pobierzesz specyfikację techniczną w PDF.

Elewacje domów parterowych - realizacje i galeria

W naszej galerii znajduje się wiele zdjęć elewacji z realizacji domów parterowych, ponieważ do każdego inwestora podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inny gust i oczekiwania związane z wizualnym wyglądem domu, dlatego nasi klienci mają możliwość zmiany koloru elewacji oraz doboru materiału jakim ma być wykończony budynek.

Przeglądając zdjęcia naszych realizacji na pewno zauważyłeś, że nie wykańczamy elewacji w jeden konkretny sposób, wszystko jest uzależnione od decyzji inwestora. Ogromną zaletą jest możliwość dopasowania odcienia drzwi wejściowych do koloru stolarki okiennej, co pozwoli zachować spójny wygląd budynku. Umożliwiliśmy również wybór koloru bramy garażowej oraz parapetów zewnętrznych, aby budynek zachował spójną stylistykę i estetyczny wygląd. Co więcej zarówno wybór koloru elewacji jak i drzwi i obramowania okien jest w cenie stanu deweloperskiego!

Masz możliwość indywidualnego doboru koloru  i możesz stworzyć dowolną ciekawą elewację, jedynie pokrycie jej drewnem może wiązać się z dodatkowymi opłatami. Drewno to częsty wybór naszych inwestorów możemy to zauważyć na elewacjach domów parterowych w naszej galerii, zdecydowanie nadaje on indywidualny charakter budynkowi.  Pamiętaj, że zajmujemy się ocieplaniem budynku i i elewacja tylko jeśli zdecydujesz się na stan deweloperski (elewacja nie obejmuje stanu niepełnego deweloperskiego). 


Realizacje gotowych projektów domów parterowych

Ucieszy Cię fakt, że czytasz i przeglądasz właśnie realizacje gotowych projektów domów parterowych, czyli takich, których projekty są już opracowane do odtworzenia na Twojej działce w 2 miesiące - bez konieczności dopłaty za realizację samego projektu od podstaw. Fakt, że te kilka domów zostało już wybranych i zbudowanych ponad 900 razy przez naszych klientów jest świadectwem dopracowania projektu do perfekcji. W końcu, żaden inny projekt w kraju nie został przetestowany w warunkach naturalnych tak często.

Również nasze ekipy budowlane powtarzające ten sam proces setki razy osiągnęły poziom zaawansowania, którego nikt inny nie jest w stanie powtórzyć, budując za każdym razem w inny sposób. Powtarzalność projektu umożliwia nam też zatrudnienie oddzielnych grup specjalistów. Dlatego możesz być pewien, że hydrauliką zajmie się zespół, który wykonuje takie same instalacje od lat, i który przerabiał ten temat setki razy, zdobywając w praktyce świadomość na temat wszystkich możliwych ewentualności.

Jakby tego było mało, podczas Dni Otwartych na budowie jesteś w stanie zobaczyć realizacje domu, którym jesteś zainteresowany na różnych działkach, i porozmawiać o nim z właścicielami. Wybór domu jest szczególnie ważną, wiążącą decyzją w życiu, więc możliwość wejścia do niego jeszcze nawet przed wpłaceniem samej zaliczki jest czymś, co szczególnie cieszy współpracujące z nami rodziny. Zapisz się na Drzwi Otwarte na Budowie i sprawdź go sam, jeśli wolisz prawdziwy spacer po wymarzonym domu zamiast wirtualnego w 3D.

Realizacje domów nowoczesnych

Wszystkie powyższe projekty nowoczesnych domów parterowych zawierają inteligentne rozwiązania, które opisujemy na poszczególnych stronach projektów. Na przykład, przeczytaj o innowacyjnej technologii keramzytowej, i inteligentnych rozwiązaniach sterowania domem na podstronie Dom Parterowy 160m2 - MP3 . Gotowe realizacje inteligentnych domów umożliwiają Ci zobaczyć stan końcowy na setkach prawdziwych przykładów. 

W dzisiejszych czasach domy nowoczesne to domy energooszczędne, dlatego nasze domy są wybudowane na planie prostokąta. Pozwala to na szybsze i łatwiejsze ogrzanie budynku, czy zastosowanie ekologicznych rozwiązań takich jak panele fotowoltaiczne. Mamy możliwość sprawdzenia, czy ogólna koncepcja domu pasuje do naszego stylu życia i czy wpisuje się w nasze wizualne wyobrażenia. Gotowe realizacje domów nowoczesnych umożliwiają nam wizualizację budynku z dodatkowymi rozwiązaniami takimi jak fotowoltaika czy rolety zewnętrzne. Ma to szczególne znaczenie ponieważ nowoczesnych domów z keramzytu wybudowano dotychczas o wiele mniej niż domów w tradycyjnych technologiach budowy. Dzięki pokazanym realizacjom mamy możliwość porównania różnych technologii budowy i wybrania tej najlepszej. 


Realizacje domów - dwuspad

W sieci znajdziemy wiele zdjęć ukazujących realizację z budowy domów z  dachem dwuspadowym. Dlaczego to bardzo dobre i ekonomiczne rozwiązanie? W polskim budownictwie od lat zakorzeniona była myśl “Im więcej tym lepiej” kolumienki, kolumnady, strzeliste okna, i lukarny. Dom od zawsze był wyznacznikiem statusu i takimi “ozdobami” próbowano ten status podnieść jeszcze wyżej, teraz jednak mentalność ludzi zmieniła się i mniej znaczy więcej.

Warto przyjrzeć się realizacją domów z dachem dwuspadowym, ponieważ w prostocie bryły dachu widać jej zalety! Dach dwuspadowy to przede wszystkim oszczędność związana zarówno z kosztami budowy jak i opłatami związanymi z późniejszą eksploatacją budynku. Taka konstrukcja jest bardzo prosta dzięki czemu cena robocizny i materiałów jest stosunkowo niższa niż np. przy budowie dachu kopertowego.

Realizacje domów z dachami dwuspadowymi możemy zaobserwować w tej chwili wszędzie, wynika to z rosnącej popularności nowoczesnych projektów domów typu “stodoła”. Nawet w realizacjach domów parterowych najczęściej wykorzystuje się w tej chwili konstrukcję dachu dwuspadowego, wynika to z chęci obniżenia kosztów (wbrew pozorom dach płaski jest bardzo drogi) i wygody użytkowania. Zdjęcia  z realizacji budowy domów nie pozostawiają złudzeń taki typ konstrukcji idealnie nadaje się na założenie panelii fotowoltaicznych! Płaska powierzchnia dachu, odpowiedni kąt nachylenia i odpowiednie ułożenie domu względem stron świata wystarczą, aby uniezależnić się od dostawcy prąd (przynajmniej w okresie letnim).

Projekty domów z dachem dwuspadowym cieszą się szczególną popularnością na południu Polski, a jest to uwarunkowane warunkami atmosferycznymi. Dzięki kątowi nachylenia nadmiar śniegu, czy deszczu nie zalega na powierzchni dachu ponieważ zsuwa się na ziemię. Dzięki temu piękne domy parterowe nie są całą zimę obciążone ciężarem śniegu, a on sam nie powoduje pojawiania się w domu wilgoci i grzyba. Realizacje nowoczesnych domów parterowych z keramzytu udowadniają również, że ściany budynków wznoszone w tej technologii budowy nie wilgotnieją. Oznacza to że ściany z keramzytu i dach dwuspadowy dają nam podwójne zabezpieczenie przed zimnem i pleśnią. 

Projekty małych domów parterowych z garażem - realizacje

Przykładem małego domu parterowego z garażem, jest kompaktowy projekt domu jest MP1G. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele realizacji małych domów parterowych z garażem. Najważniejsze przy projektowaniu niewielkiego budynku z miejscem postojowym dla auta jest dobre wykorzystanie przestrzeni.

Powinniśmy zagospodarować każdy zakamarek i wolą ścianę. Nasze projekty są tak przemyślane, aby w każdym z budynków mogą komfortowo zamieszkać rodzina z dziećmi. Przestronny salon i dwie sypialnie są standardem, ale zwracamy również uwagę na pomieszczenia gospodarcze. Dlatego każdy nasz projekt zawiera spiżarnie, garderobę lub drugą łazienkę. Są to bardzo ważne przestrzenie robocze o których często się zapomina przy wyborze projektu.

Realizacje małych domów parterowych pokazują, że taka przestrzeń jest niezwykle istotna dla życia domowników podnosi ona komfort życia, podobnie jak garaż w bryle lub dołączony do budynku. Garaż z bezpośrednim przejściem do domu jest bardzo chwalonym rozwiązaniem przez inwestorów. Wracając do domu z zakupami nie muszą w deszczu czy w śniegu przenosić zakupów, brudzą przy tym całą podłogę. Jest to szczególnie ważny aspekt jeśli posiadamy małe dzieci, które w kilka sekund potrafią zachlapać cały hol i korytarz przechodząc do kuchni. Kolejną zaletą jest przestrzeń jaką uzyskujemy w garażu.

Realizacja projektów małych domów parterowych uświadamiają nam, że garaż będzie miejscem na wszystkie rzeczy których nie wykorzystujemy w danym sezonie. Rowery, deski snowboardowe czy sprzęt do majsterkowania wszystko prędzej czy później musi znaleźć swoje miejsce. Przyznacie, że lepiej jest przechowywać buty narciarskie w czystym i dużym garażu niż upchnięte w małej szafie w przedpokoju. 


Realizacje wnętrz domów jednorodzinnych

Na naszej stronie znajdziesz wirtualne spacery 3D po realizacji domów parterowych, które pomagają zrozumieć przestrzeń wewnątrz, pomyśleć o rozmieszczeniu mebli i wiele więcej. Przeglądanie takich wizualizacji może być też świetną zabawą z dziećmi.

Na naszej stronie internetowej znajduje się niewiele zdjęć z realizacji wnętrz domów jednorodzinnych, ale to dlatego że każdy projekt możecie zobaczyć “od środka” dzięki wirtualnym spacerom 3D! To niesamowita możliwość sprawdzenia przestrzeni i wolnego miejsca w projektach naszych domów.

Jeśli nie jesteś pewien czy wielkość okien lub szerokość korytarza będzie odpowiednia wirtualny spacer pomoże Ci podjąć decyzję! Zaletą spacerów 3D jest niewątpliwie prawdzie uczucie bycia “w środku”. Zdjęcia bardzo często potrafią wprowadzać w błąd, ponieważ nie oddają prawdziwych wymiarów pomieszczeń oraz mebli. Dzięki kamerze 360 mamy możliwość przyjrzenia się ustawieniem mebli i rozplanowaniem położenia konkretnych pomieszczeń.

Wirtualny spacer po domu jednorodzinnym umożliwia inwestorom zaplanowanie wykończenia i urządzenia pomieszczeń jeszcze przed postawieniem całej konstrukcji. Wirtualny spacer jest dostępny w każdym pomieszczeniu zarówno salonie i kuchni jak i w sypialniach oraz łazience. Możemy zobaczyć nie tylko realizację wnętrza domu jednorodzinnego, ale również wygląd budynku z zewnątrz w tym np. kolor i wykończenie elewacji.

Przy każdym projekcie oprócz spaceru znajduje się również opcja oglądania rzutów budynku w 3D to doskonałe rozwiązanie dla osób nie potrafiących wyobrazić sobie pomieszczeń w trójwymiarze. Pokaż swojej rodzinie ich przyszły dom zanim rozpocznie się budowa! Zaproś ich do obejrzenia wirtualnego spaceru 360 na stronie domy-parterowe.pl

Zapisz się na drzwi otwarte na Budowie

Dowiesz się pierwszy o spotkaniu w Twoim regionie!

Projektanci wskazują na projekt budowlany domu jednorodzinnego. Małe domy parterowe, plan, praca architekta.
Dziękujemy za wypełnienie formularza.
W przeciągu 48 godzin skontaktuję się z Państwem pracownik w celu podania adresu.
Oops! Coś poszło nie tak... :(